Haberler

       ROBOT DEĞİLSENİZ SABAHLARI ARABAYLA İŞE 

GİDERKEN UYANIK OLMAK ZORUNDASINIZ!

Eğer siz de sabahları işe giderken araba kullananlardansanız ve tabi robot değilseniz dinç ve dikkatli olmak zorundasınız. Dinç olmak, araba kullanırkenki dikkat düzeyinizi ve performansınızı en üst düzeyde tutmak için yeni açılan Ballı Soprano blogunu takip edebilirsiniz.

www.ballisoprano.com bal, pekmez, tahin, polen ve kaşar peyniri gibi doğal gıda ürünleri ile ilgili her türlü bilgiye ulaşabileceğiniz bir gurme blogu. Lezzet önerilerinin yanı sıra bu ürünleri sağlık ve kişisel bakım anlamında da işleyen blog, alanında otorite bir site olmayı hedefliyor.

Ballı Soprano’nun blogunda anlatmaya doyamadığı bal, hepimizin bildiği gibi doğadan gelen harikulade lezzeti, mükemmel görünümü, bozulmayan yapısı ve mucizevi içeriği ile en zengin besin kaynaklarından biri olarak karşımıza çıkıyor. Blogda anlatılan bir diğer ürün pekmez, enerji verici ve kan yapıcı özelliği ile bilinen pekmez ise Anadolu’ya özgü, yoğun ve tatlı bir şurup. Blogun işlediği üçüncü doğal gıda olan, pekmez veya balla tatlandırılan, susamdan yapılan tahin vücuda direnç kazandırma özelliği ile ünlü. Polen, Yunanlı hekim Hipokrat tarafından “ölümsüzlük yemeği” olarak anılırmış diyor blog. Ayrıca blogun kaşar peyniri hakkındaki yazılarını okudukça ağzınızın sulanacağının garantisini veriyoruz.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

CİTROEN C4 CACTUS'A EN İYİ TASARIM

Citroen'in 2014 yılının son çeyreğinde lanse ettiği C4 Cactus modeli, "2015 Yılının Dünya Otomobil Dizaynı" ödülünü aldı.

Citroen'den yapılan açıklamaya göre, C4 Cactus, New York'ta gerçekleşen Uluslararası Otomobil organizasyonunda "2015 Yılının Dünya Otomobil Dizaynı" ödülünü elde etti.  Citroen C4 Cactus, Airbump özelliğiyle jüri üyelerinin beğenisini kazandı. C4 Cactus, LED gündüz farları ve tasarım detaylarıyla diğerlerinden ayrışan bir model olarak tescillendi.

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BENTLEY, 15. İSTANBUL AUTOSHOW’A

DÖRT MODELİYLE KATILIYOR…

 

Bentley, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 15. İstanbul Autoshow'da, Cenevre’den sonra Türkiye’de ilk defa sahne alan Continental GT V8 S ve GTC modellerinin yanı sıra yeni Flying Spur W12 ve markanın amiral gemisi Mulsanne ile otomobil tutkunlarının karşısına çıktı.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LAMBORGHİNİ’NİN BOĞALARI İSTANBUL AUTOSHOW’DA SERGİLENDİ

Doğuş Otomotiv - Lamborghini; TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen 15. İstanbul Autoshow'da yeni Huracan LP 610-4’ünyanısıra, Aventador LP 700-4 Roadster’iotomobil severlerin beğenisine sundu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ  SKODA SUPERB   HAYRAN BIRAKTI

Skoda, tamamen yenilenen üçüncü jenerasyon Superb modelini Türkiye’de ilk kez 22-31 Mayıs tarihlerinde düzenlenen İstanbul Autoshow’da tanıttı. Ağustos ayında Türkiye’de yollara çıkacak Yeni Superb, hem tasarımıyla hem de sahip olduğu özellikleriyle fuarın en dikkat çeken modellerinin başında geldi.