KONSEPT

                           MASSERATİ GHİBLİ  HYBRİT EKİMDE GELİYOR 

İtalyan lüks otomobil üreticisi Maserati, Avv. Giovanni Agnelli Fabrikası’nda 100 bin adetten fazla ürettiği efsane modeli Ghibli’nin hibrit versiyonunu hayata geçirmeye hazırlanıyor. Gerçekleştirdiği modernizasyon yatırımlarıyla üretim hatlarını yenileyen ve geleceğin teknolojilerini tecrübesiyle buluşturan marka, böylelikle Ghibli Hybrid ile tarihinin ilk hibrit motorlu aracını da ortaya çıkarmış olacak. Maserati Ghibli Hybrid’in ülkemizde Ekim ayında satışa sunulması planlanıyor.

Tarihinde 105 yılı geride bırakan Maserati, otomobil tutkunlarının hafızalarına damga vuran Ghibli modelini yeni bir seviyeye taşımaya hazırlanıyor. Maserati, bu kapsamda bugüne kadar Avv. Giovanni Agnelli Fabrikası’nda 100 bin adetten fazla ürettiği efsane Ghibli modelinin hibrit versiyonunu, sürdürülebilir bir gelecek için dünya pazarlarına sunacak.

Estetik ve güçlü otomobil üretim geleneğini yeni dönem vizyonuyla buluşturan Maserati’nin modernizasyon yatırımının meyvelerinden olan çevreci Ghibli, aynı zamanda markanın ürettiği ilk hibrit motorlu otomobil olmasıyla da önem taşıyor. Ghibli Hybrid, Maserati’nin Türkiye’deki tek temsilcisi olan Fer-Mas aracılığıyla Ekim ayında Maserati tutkunlarıyla buluşacak.

                --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

                            CİTROEN C4 CACTUS'A EN İYİ TASARIM

 

 Citroen'den yapılan açıklamaya göre, C4 Cactus, New York'ta gerçekleşen Uluslararası Otomobil organizasyonunda  Citroen C4 Cactus, Airbump özelliğiyle jüri üyelerinin beğenisini kazandı. C4 Cactus, LED gündüz farları ve tasarım detaylarıyla diğerlerinden ayrışan bir model olarak tescillendi.

  -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

BENTLEY, 15. İSTANBUL AUTOSHOW’A

DÖRT MODELİYLE KATILIYOR…

 

 

  Cenevre’den sonra Türkiye’de de sahne alan Continental GT V8 S ve GTC modellerinin yanı sıra yeni Flying Spur W12 ve markanın amiral gemisi Mulsanne ile otomobil tutkunlarının karşısına çıktı.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

LAMBORGHİNİ’NİN BOĞALARI İSTANBUL AUTOSHOW’DA SERGİLENDİ

 

Doğuş Otomotiv - Lamborghini;  yeni Huracan LP 610-4’ün yanı sıra, Aventador LP 700-4 Roadster’iotomobil severlerin beğenisine sundu.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

GELMİŞ GEÇMİŞ EN İYİ  SKODA SUPERB   HAYRAN BIRAKTI

 

Skoda, tamamen yenilenen üçüncü jenerasyon Superb modelini Türkiye’de  Yeni Superb, hem tasarımıyla hem de sahip olduğu özellikleriyle  dikkat çeken modellerinin başında.