Hakkımızda

World Media Group  Reklam Tanıtım Hizmetleri Sektördeki bir çok firmaya, tanıtım ihtiyaçlarına yanıt üretecek entegre iletişim çözümleri sunmaya devam ediyor. Yazılı, görsel ve işitsel medyanın gücünü bilen tüm firmaları World Media Group’un kaliteli hizmet anlayışıyla tanışmaya davet ediyoruz. Yaratıcı Broşür, Katalog ve Afiş  çözümleri başta olmak üzere, organizasyon tanıtımlarınız ve tüm entegre iletişim hizmetleriniz profesyonel  olarak gerçekleştirilir.

 

Ağustos 2004 tarihinde Ajans Faaliyetlerine başlayan World Media Group  Reklam Tanıtım Hizmetleri Bünyesinde,  Eylül 2004 yılında çıkmaya başlayan Auto  Tuning World Dergisi yaklaşık 15  yıldır sektörün nabzını tutmayı sürdürüyor. Tuning Sektörünün gelişme kaydettiği 40 ilde bulunan teksilcilerimiz ve firmalarımızla birlikte otomobil  tutkunlarına daha iyisini sunmak için çabalayan Auto Tuning World Dergisi her geçen gün gelişimini sürdürüyor. Yıl itibariyle 15. kez İstanbul fuarlarına katılacak olan, Ayrıca Ege, Trakya gibi bölgelerdeki fuarlarda standıyla yerini alan dergimiz burada yaptığı organizasyon ve tanıtımlarla gelişimini sürdürüyor. İstanbul Auto Show 2017 de yer alan yayınımız sektördeki yerini pekiştiriyor. Her geçen gün artan okur sayısıyla sektörde kendine önemli bir yer edinen dergimiz gelişimini sürdürüyor. 

 

Dergimizin İnternet sitesi www.autotuningworld.com Tunerların ilgiyle takip ettiği bir site olma özelliğini koruyor.  

 

Hizmetler

Otomobil - Tuning sektörünün nabzı artık Tuning World’de atıyor. Kuşe  kağıda, 5.000 adet basılan ve 25 bin adrese e-mailing yapılan dergimizin yeni sayı  hazırlıklarına başladık. Müşterilerinize daha sağlıklı yollarla ulaşmak istiyorsanız bizimle temasa geçin…

 

Randevu

Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizi ziyaret edebilirsiniz!

Ekibimiz

Güler yüzlü personelimiz sizlere yardımcı olmak için hazırdır. Desteğe ihtiyacınız olduğu anda uzman kadromuza güvenebilirsiniz.